Opinie

Fotografik dba o swoich klientów, pogonił z terminem (3 miesiące zwlekałam ), zadbał o szczegóły, dał niesamowitą atmosferę, że nawet moje dzieci były mega szczęśliwe. Fantastyczni, profesjonalni z całego serca polecam na każdą sesję, każdą okoliczność.
Sylwia

Foto Grafik Bardzo dziękujemy za rewelacyjne zdjęcia z okazji dnia mamy. Będą one wspaniałą pamiątką. Polecam Was na 100% – przemiła atmosfera, super podejście do dzieci I pełen profesjonalizm. Jesteście wspaniałymi ludźmi ! Sprawiliście nam wiele radości tymi zachwycającymi zdjęciami, które są dla nas bardzo ważne. Jesteśmy mega zadowoleni I jeszcze raz DZIĘKUJEMY.
Iza

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia z okazji Dnia Mamy. Fotografie przez Was wykonane są wspaniałą pamiątką na całe życie. Jesteście mega ludźmi i robicie to co kochacie, dlatego zdjęcia są tak piękne.
Iwona

Bardzo dziękujemy za super zabawę i sporo cierpliwości do opornych modeli. Serdecznie polecam Agę i Szymona przesympatyczni ludzie i widać że lubią to co robią.
Aneta

My jesteśmy zachwyceni. Mała Księżniczka króluje na przepięknych zdjęciach. Foto Grafik to pełen profesjonalizm, zaangażowanie, idealne dopasowanie do warunków (upiększanie tkaninami, podusiami i piórkami – na zwykłym stole mogą stworzyć cudowne tło) i oczywiście genialne podejście zarówno do malutkich nieskoordynowanych dzieciaczków, jak i nie lubiących pozować dorosłych. Niedługo w rodzinie komunie – Foto Grafik liczymy na ponowne spotkanie.
Anita