O nas

Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chcemy stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne.

 


Witajcie!

Nazywam się Szymon i wraz z moją kochaną żoną Agnieszką prowadzę nasze Fotografik Studio. Mam za sobą wieloletnie doświadczenie w dziedzinie grafiki komputerowej co pozwoliło mi na szybsze wejście w świat fotografii, którą zaraziła mnie Aga. Uwielbiamy wspólne wyprawy w plener gdzie uczymy się wydobywać naturalne światło z otoczenia, testujemy nowy sprzęt i rozwiązania. Ciągle uczymy się czegoś nowego i doskonalimy nasz fach.

 Z rzeczy ważnych:

Postawiliśmy na markowe pełnoklatkowe lustrzanki firmy Canon. Posiadamy kolekcję doskonałych obiektywów, które sprawdzają się w każdej sytuacji.

Ukończyliśmy kurs liturgiczny organizowany przez Diecezjalną Komisję Liturgiczną w Łodzi uprawniający nas do wykonywania zdjęć podczas celebracji liturgicznych.

Dlaczego my

Nasze fotografie charakteryzuje specyficzny klimat. Uważamy, że jest to specjalny „filmowy” wygląd zdjęć, który osiągamy odpowiednio łącząc barwy i światło. Stawiamy głównie na naturalne oświetlenie otoczenia wspomagając się blendami. Oczywiście nie mamy problemu z używaniem sztucznego światła lamp.

Na naszych sesjach zdjęciowych panuje luźna atmosfera ponieważ fotografowanie sprawia nam masę frajdy. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, co powoduje że dajemy im artystyczną wolność. Każde z nas ma różne podejście do pracy, dlatego się uzupełniamy pomysłami. Każde z nas ma także inny charakter – Ja jestem bardziej spokojny, Ona bardziej szalona ;). Za każdym razem staramy się uchwycić Wasze emocje z najbardziej szczególnych dni w Waszym życiu, ale też tych codziennych chwil.

Zapraszamy zatem do obejrzenia Naszej pracy i do zobaczenia na sesji.