Fotografia Ślubna

Kilka słów

Każdy ślub jest inny, ale nasz cel jest zawsze taki sam – oddać magię chwili i towarzyszące ludziom emocje. Uchwycić to, co dla każdego człowieka w dniu jego ślubu jest najważniejsze. Uwielbiamy sztukę fotoreportażu dlatego cenimy sobie zdjęcia ślubne realne i niepozowane. Szczególną wagę przykładam do gestów i detali, oddających relacje między bliskimi osobami. Reportażowa fotografia ślubna jest czymś więcej, niż tylko rejestracją wydarzeń. Na naszych zdjęciach ślubnych znajdziesz wszystko, czego nie da wyrazić się słowami.

Co możecie u nas zamówić

– fotoreportaż z przygotowań do ślubu i błogosławieństwa,
– sesję w dniu ślubu z rodziną, przyjaciółmi, świadkami,
– fotoreportaż z ceremonii ślubnej,
– zdjęcia z przyjęcia weselnego,
– sesję ślubną plenerową,
– sesję narzeczeńską,
– fotoksiążki i albumy ślubne

Chrzest i Komunia

KILKA SŁÓW

Uroczystości Pierwszej Komunii lub Chrztu, poza duchowym wymiarem, jest także okazją do obdarowania dziecka w tym dniu pamiątkową fotografią. Rodzice chrzestni często pragną podarować coś, co będzie ponadczasową pamiątką tego szczególnego dnia. Takim upominkiem – symbolicznym i z klasą jest sesja zdjęciowa. Chcemy też dodać, że ukończyliśmy kurs liturgiczny organizowany przez Diecezjalną Komisję Liturgiczną w Łodzi uprawniający nas do wykonywania zdjęć podczas celebracji liturgicznych.

CO MOŻECIE U NAS ZAMÓWIĆ

– fotoreportaż z ceremonii w kościele
– zdjęcia z przyjęcia rodzinnego,
– sesję plenerową,
– fotoksiążki, albumy i obrazy na płótnie
– prezentacje multimedialną HD

Fotografia rodzinna

KILKA SŁÓW

Robiąc zdjęcia całym rodzinom staramy się by były one autentyczne, naturalne, bez nadmiernego pozowania i stylizacji. Jeśli marzycie o zdjęciach na luzie, w których jest miejsce na spontaniczne sytuacje – dobrze trafiliście.

CO MOŻECIE U NAS ZAMÓWIĆ

–  rodzinna sesja plenerowa,
– fotoksiążki, albumy i obrazy na płótnie
– prezentacja multimedialna HD

Studio i fotościanka

KILKA SŁÓW

W naszym kolorowym studiu jest bardzo przytulnie. Posiadamy wiele aranżacji do wyboru, w których każda wesoła rodzinka będzie czuła się jak u siebie.

CO MOŻECIE U NAS ZAMÓWIĆ

–  rodzinna sesja studyjna,
– fotoksiążki, albumy i obrazy na płótnie