Fotografia Ślubna

Każdy ślub jest inny, ale nasz cel jest zawsze taki sam – oddać magię chwili i towarzyszące ludziom emocje. Uchwycić to, co dla każdego człowieka w dniu jego ślubu jest najważniejsze. Uwielbiamy sztukę fotoreportażu dlatego cenimy sobie zdjęcia ślubne realne i niepozowane. Szczególną wagę przykładam do gestów i detali, oddających relacje między bliskimi osobami. Reportażowa fotografia ślubna jest czymś więcej, niż tylko rejestracją wydarzeń. Na naszych zdjęciach ślubnych znajdziesz wszystko, czego nie da wyrazić się słowami.

 

Chrzest i Komunia

Uroczystości Pierwszej Komunii lub Chrztu, poza duchowym wymiarem, jest także okazją do obdarowania dziecka w tym dniu pamiątkową fotografią. Rodzice chrzestni często pragną podarować coś, co będzie ponadczasową pamiątką tego szczególnego dnia. Takim upominkiem – symbolicznym i z klasą jest sesja zdjęciowa. Chcemy też dodać, że ukończyliśmy kurs liturgiczny organizowany przez Diecezjalną Komisję Liturgiczną w Łodzi uprawniający nas do wykonywania zdjęć podczas celebracji liturgicznych.

 

Fotografia rodzinna

Robiąc zdjęcia całym rodzinom staramy się by były one autentyczne, naturalne, bez nadmiernego pozowania i stylizacji. Jeśli marzycie o zdjęciach na luzie, w których jest miejsce na spontaniczne sytuacje – dobrze trafiliście.

 

Studio i fotościanka

W naszym kolorowym studiu jest bardzo przytulnie. Posiadamy wiele aranżacji do wyboru, w których każda wesoła rodzinka będzie czuła się jak u siebie.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Wyślemy Państwu przejrzysty i aktualny cennik w formie PDF. Pozdrawiamy i widzimy się na zdjęciach!