Najczęściej zadawane pytania

W co się ubrać?

Kochani, w tej kwestii dajemy wam wolny wybór – zabierzcie ze sobą cokolwiek w czym czujecie się dobrze, wyjątkowo i przede wszystkim wygodnie. Jesteśmy otwarci na wasze pomysły i zdajemy się na Wasz zmysł estetyki.

Fotografia na prezent?

Zazwyczaj mamy dość spore problemy przy wyborze prezentu – szczególnie jeżeli dotyczy to okrągłych rocznic. Być może indywidualna sesja zdjęciowa wraz z albumem będzie dobrym pomysłem. Pamiętajcie by na taką sesję umówić się z wyprzedzeniem czasowym.

Sesja, sesji i …..po sesji – a kiedy będą zdjęcia?

No tak – to typowe pytanie zaraz po sesji. Wszyscy chcą zdjęcia na ‘’zaraz-teraz-już’’. Cierpliwości Kochani! Na zdjęcia od nas trzeba poczekać od 7 do 30 dni. Pamiętajcie, że każdy z Was jest traktowany indywidualnie i każda sesja wymaga odpowiedniego podejścia. Często gdy do zamówienia dołączane są albumy lub fotoksiążki, trzeba dać trochę dodatkowego czasu drukarni.

Ile fotografii zostanie poddanych obróbce?

Wszystkie nasze fotografie jakie wykonamy w dniu uroczystości lub pleneru zostają poddane naszej ocenie, a następnie pieczołowitej obróbce. Wszystkie te fotografie które nie wyszły poprawnie „lecą” bezpowrotnie do kosza i nie można ich dostać. Staramy się by tych najlepszych ujęć było jak najwięcej.

Czy można otrzymać zdjęcia bez obróbki?

Nie pokazujemy zdjęć nie obrobionych ponieważ są to fotografie, które są jedynie półproduktem, pod którym nie moglibyśmy się podpisać.

Czy wykonujecie zdjęcia grupowe?

Oczywiście! Fotografie grupowe są dla nas bardzo ważne. Pierwsze zdjęcie wykonujemy przeważnie już po wyjściu z kościoła (lub USC) przed składaniem życzeń, oraz na sali weselnej jeśli jest taka możliwość, a zazwyczaj jest.

Chętnie podczas spotkania lub podczas rozmowy telefonicznej opowiemy więcej o naszej pracy. Odpowiemy na każde nurtujące Was pytania!